www.cvonline.hu

Irodai munka

  • A hirdetés 731 napja lejárt

Irodai adminisztrátor

Részmunkaidős irodai adminisztrátort keresünk budapesti irodánkba

Feladatok:

  • projektvezetők adminisztratív támogatása

  • szkennelés, nyomtatás, fénymásolás

  • munkavállalók dokumentumainak kezelése

  • írásbeli dokumentumok előállítása, szerkesztése, táblázatok frissítése

  • telefonálás, kommunikációs feladatok

  • postázás

Elvárások:

  • középfokú végzettség

  • irodai környezetben szerzett tapasztalat

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

  • jó kommunikációs készség

  • jó problémamegoldó készség

  • határozott fellépés

Amit nyújtunk:

  • stabil, hosszú távú munkahely

  • jó munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Budapest XIII., Váci út 49.

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük - önéletrajza elküldésével és a pozíció megjelölésével - jelentkezzen az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése.

Ha Ön megváltozott munkaképességű, azt a tárgy mezőben szintén tüntesse fel.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014