www.cvonline.hu

Irodai munka pénzügyi területen

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1057507

Feladatok:

  • Irodai munka pénzügyi területen
  • Pénzügyi folyamatok adminisztratív teendőinek ellátása
  • Dokumentumok ellenőrzése és kezelése, iktatása
  • Általános adminisztráció: adatrögzítés, scannelés
  • Külföldi gyakornokkal való kapcsolattartás

Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló, gyors és pontos munkavégzés
  • Heti minimum 25 óra vállalása hétfőtől péntekig
  • Problémamegoldó készség, monotonitástűrés

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 824 Ft/óra
  • Folyamatos munkalehetőség

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: "AIS-01".

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület