www.cvonline.hu

Irodai munka diákoknak

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 684058

Feladatok:
  • iratrendezés,
  • dokumentumok ellenőrzése,
  • adatrögzítés, adminisztráció.
Elvárások:
  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • számítástechnikai ismeretek,
  • önálló, gyors és pontos munkavégzés.
Előny:
  • gépírástudás.
Amit kínálunk:
  • fiatalos csapat,
  • multinacionális környezet,
  • folyamatos tanulási lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, 7:30-13:30-ig, hetente minimum 2-3 nap
  • Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület, megközelítés Battyhányi térről 15 perc busszal
  • REFERENCIA SZÁM: ADS-01
Kapcsolat:
Amennyiben megfelelsz mindezen feltételeknek, kérjük, küldd el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzodat, a tárgyban jelölt referenciaszámmal az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése