www.cvonline.hu

Irodai / korrektúrázási asszisztens

  • A hirdetés 745 napja lejárt

A Média Piramis Kft.

Társaságunk nyomdai, grafikai területen végzi tevékenységét.

Irodai / korrektúrázási asszisztenst

keresünk, akár részmunkaidőben is az alábbi feltételekkel:

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Proaktív személyiség;
  • Gyors tanulás;
  • Precíz munkavégzés;
  • Felhasználói szintű internet és Microsoft Office használat

Feladatok:

  • Havi kiadványaink korrektúrázásában (tartalmi ellenőrzésében) való részvétel megadott forgatókönyv (excel tábla) alapján

Amit kínálunk:

  • Oktatás, betanítás;
  • Színvonalas, igényes munkakörnyezet;
  • Főállású (8 órás) vagy akár részmunkaidős (4-6 órás) munkavégzés;
  • Akár diák is jöhet;
  • Fiatal, dinamikus munkatársak

Munkavégzés helye: Dunakeszi alsó (Újpest-Káposztásmegyerről, Dunakesziről és Békásmegyerről autóval biztosított a bejárás, ha nincs autód)

Jelentkezés módja: Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el nettó fizetési igényedet tartalmazó fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre.

A további részletekkel kapcsolatban az önéletrajzok elbírálása után adunk tájékoztatást.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok