www.cvonline.hu

Irodai koordinátor/asszisztens Észak-Magyarország(BE-6476)

Régió:

Magyarország

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 890072
lejárt

Megbízónk egy külföldi tulajdonú vállalat magyarországi leánycége.
Irodai asszisztensi feladatok ellátása, munkatársak adminisztratív támogatása, koordinálása Kapcsolattartás a központtal, az információk megfelelő áramoltatása Ügyfelekkel való kapcsolattartás (külföldi, belföldi) Részvétel a HR, marketing, pénzügyi és értékesítési adminisztrációs feladatokban Egyéb ad-hoc irodai adminisztratív feladatok

Elvárás:

Legalább 5-7 év szakmai tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Középfokú angol vagy németnyelv-tudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Jó szervezőkészség, terhelhetőség
Proaktív, önállóan dolgozni tudó személyiség
B kategóriás jogosítvány

Előny:

Amit nyújtunk:

Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkavégzés helye