www.cvonline.hu
Irodai koordinátor (Referenciaszám: PJ3226)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.10.19.
Jelentkezési határidő: 2014.12.12.
Hirdetés azonosító: 869929
lejárt

Székesfehérvári partnerünkhöz keresünk diákot, az alábbi pozícióba:

Irodai koordinátor

Feladatok:
- Recepciós feladatok ellátása
- Kapcsolattartás a takarító szolgálattal, létesítmény üzemeltetéssel
- Utazások szervezése
- Vállalati rendezvények szervezése
- Számlázási, beszállítói adatok begyűjtése, rendszerezése
- Utalványok kiosztása
- Munkavédelmi felszerelések kiosztása
- Teremfoglalások koordinációja
- Adminisztratív támogatás a társosztályok részére

Elvárások:
- Felsőfokú tanulmányok folytatása nappali tagozaton
- Heti minimum 25 óra vállalása (általában 8.00 és 13.00 között)
- Kiváló angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
- Jó kommunikációs készség
- Rugalmasság
- Ápolt megjelenés

Előny:
- Hasonló területen szerzett jártasság

Amit kínálunk:
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi környezet
- Multinacionális légkör
- Fejlődési, karrierépítési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.