www.cvonline.hu

Irodai kisegítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1181034
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • irodai nyitvatartás biztosítása
  • postázás
  • fénymásolás
  • adatrögzítés Excelben
  • munkaerő toborzásban való aktív részvétel
  • munkavállaláshoz szükséges nyomtatványok kitöltetése

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • minimum 1 éves időtartamra kell vállalni a munkát
  • folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
  • egri lakó- vagy tartózkodási hely
  • pontos, precíz munkavégzés
  • tudj önállóan dolgozni
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és jó szervezőkészség
  • igényes, ápolt megjelenés
  • jó csapatjátékos

Munkaidő: kedd - szerda - csütörötök 15:00-18:00-ig

Előnyt jelent:

  • hosszú távú ráérés
  • Microsoft Office alkalmazások (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • adminisztratív területen szerzett korábbi tapasztalat

Amit kínálunk

  • bruttó 733 Ft-os órabér
  • hosszú távú munkalahetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha feltöltesz egy fényképes önéletrajzot és motivációs levelet.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!