www.cvonline.hu

Irodai kisegítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1000658
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal partnercégünk részére keresünk Irodai kisegítő munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Borítékolás,
  • Lefűzés,
  • Egyéb ad-hoc feladatok,

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő: december 21.-ei héttől január első hetéig heti 3-4 nap vállalása 6-8 órában,

                    január második felétől heti 1 nap vállalása 8 órában,

Előnyt jelent:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 850 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.