www.cvonline.hu
Irodai kisegítő - Szentendre (Referenciaszám: PJ5009)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.12.
Jelentkezési határidő: 2016.10.13.
Hirdetés azonosító: 1085322
lejárt

Szentendrére keresünk diákokat irodai kisegítő munkára

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 16. életév

Munkavégzés ideje előreláthatólag: 2016.10.10-től 1 hétig, napi 8 órában

Kérjük, küldd el telefonszámodat, az e-mail tárgy mezőben Szentendre megjelöléssel a E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Egyéb hasonló állások Önnek
Alkatrész értékesítő (Szentendre)

Unix Autó Kft.

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció” Az UNIX Aut...
Szentendre, Pest, Budapest

Alkatrész kiszállító (Szentendre)

Irodai asszisztens

Logo-Tex Kft.

Cégünk Irodai asszisztens munkatársat keres bud...
Budapest, Pest