www.cvonline.hu
Irodai kisegítő (Referenciaszám: PJ4667)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1058313
lejárt

Budapesti, IX. kerületi könyvkiadó partnerünk megbízásából keresünk diákokat a következő pozícióba:

Irodai kisegítő

Feladatok:
- Könyvek, adatok rögzítése Excelbe

- Szkennelés
- Könyvek csomagolása

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti 20 óra vállalása hétköznapokon 9.00 és 18.00 között
- Betöltött 18. életév
- Megbízhatóság, precizitás

Amit partnerünk kínál:
- Barátságos légkör
- Nyitott, pörgős, közvetlen csapat

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a farkas.margit@pannonjob.hucímre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.