www.cvonline.hu
Irodai kisegítő (Referenciaszám: pj3786)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.19.
Jelentkezési határidő: 2015.07.24.
Hirdetés azonosító: 959069
lejárt

Budapesti partnerünkhöz keresünk diákot az alábbi pozícióba:

Irodai kisegítő

Feladatok:
- Scannelés
- Dokumentumkezelés
- Fénymásoló kezelése

Elvárások:
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Betöltött 18. életév
- Heti 40 óra vállalása hétfőtől péntekig, augusztus végéig
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség
- Jó megjelenés

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.