www.cvonline.hu
Irodai kisegítő (Referenciaszám: PJ3600)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.30.
Jelentkezési határidő: 2015.10.31.
Hirdetés azonosító: 933538
lejárt

Dunaharaszti multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Irodai kisegítő

Feladatok:
Ügyfelek iratanyagának rendezése,
- Elektronizált anyagok ellenőrzése, javítása, adatrögzítés
- Szkennelés, adatok rögzítése, csomagolás és ezzel kapcsolatos egyéb betanított munka elvégzése.

Elvárások:
- Betöltött 18. életév
- Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Szombattól szerdáig tartó folyamatos munkarend, heti 3-4 nap vállalása a hétvégét is beleértve
- Délelőttös vagy éjszakai műszak vállalása (műszak: 06:00 és 14:00, 22:00 és 06:00 között)

- Megbízható, rugalmas személyiség

Amit kínálunk:
- Rugalmas beosztás
- Multinacionális háttér
- Könnyen megközelíthető telephely (céges busz)

Kérlek, magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.