www.cvonline.hu

Irodai kisegítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.24.
Hirdetés azonosító: 949699
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Most az egyik békéscsabai partnercégünkhöz keresünk  munkatársat irodai kisegítő munkatárs pozícióba.

Feladatok:

  • Adatrögzítés, bejövő és kimenő e-mailek kezelése
  • Táblázatkezelés
  • Ad hoc irodai feladatok ellátása

Elvárások:

  • legalább heti három napon 4 vagy 6 órás beosztás vállalása (08.00-14.00 óra közötti időszakban)
  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok pénzügy-számvitel területen
  • magabiztos Windows- (Word-, Excel-) program ismeret
  • hatékony, felelősségteljes és precíz munkavégzés
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Tanulmányok mellett is végezhető, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! A jelentkezés feltétele aktuális önéletrajz feltöltése!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!