Irodai kisegítő - Budapest, XIII. kerület (Referenciaszám: PJ4901)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.12.
Jelentkezési határidő: 2016.10.17.
Hirdetés azonosító: 1082108
lejárt

Budapestre, a XIII. kerületbe keresünk diákokat irodai kisegítő munkakörbe

Feladatok:
- Dokumentumok válogatása és szkennelésre előkészítése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti minimum 3 nap vállalása hétköznapokon hosszú távon

Kérlek, elérhetőségedet küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése címre a referenciaszám megjelölésével.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.