www.cvonline.hu

Irodai import ügyintézői asszisztens

  • A hirdetés 589 napja lejárt

 Dent-East Kft.

Fogorvosi kereskedő cég

keres munkatársat

Irodai import ügyintézői  asszisztens

munkakörbe

Feladatok:

  • Általános irodai asszisztensi tevékenység

Ezen belül:külkereskedelmi ügyintézés,  recepciós szolgálat, telefonszolgálat, székház működésével kapcsolatos feladatok szervezése és végrehajtatása, szakirodalom-rendtartás, weboldal meghatározott kereten belüli karbantartása, postázások, ügyfélfogadás, kisegítő adminisztrációs és szervezési feladatok

Elvárások:

  • Közgazdasági szakközépiskola vagy vállalkozási ügyintézői, külkereskedelmi képesítés.
  • Előny: külkereskedelmi szakmai ismeret és nemzetközi kapcsolattartás képessége
  • Nyelvismeret: felsőfokú angoltudás beszédben és írásban
  • Számítógép-kezelés: Word, Excel, PowerPoint használata
  • Irodagépek kitűnő ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljesítményhez mért korrekt bér, végzettségtől és tapasztalattól függően.

Egyéb információ:

  • Cégprofil: fogászati kereskedő cég; fogászati gépek – eszközök – anyagok importja és forgalmazása.
  • A munkavégzés meghatározó a cég arculatára nézve.
  • Próbaidő: 3 hónap.

Munkavégzés helye:

Budapest XI. ker. székház

Munkaidő:

8-17 h között

A megadott e-mail címen fényképes szakmai önéletrajz beküldésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol