www.cvonline.hu

Irodai hostess munka - Diákmunka-5. kerület

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 875971

Budapesti irodába keresünk lelkes dolgozni vágyó diákokat.

Feladatok:
  • ügyfelek útbaigazítása, kísérése,
  • tárgyalótermek előkészítése, rendben tartása (étel, ital bekészítése).
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony,
  • megbízhatóság,
  • jó kommunikációs készség,
  • talpraesettség,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • igényes,dekoratív megjelenés,
  • minimum 3 nap vállalása.
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdés,
  • bruttó 754 Ft / óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P két műszak: 8-00 -16.00; 11.00-19.00
  • Munkavégzés helye: Budapest, 5. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezésed várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre.
E-mailed tárgya legyen HOS-01 ! Kérlek tüntesd fel, mely napokat tudod vállalni!