www.cvonline.hu

Irodai gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 893750
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • munkavégzéshez kapcsolódó szervezés lebonyolítása
  • munkaerő toborzás, kiválasztás
  • projektek nyomon követése
  • kapcsolattartás a partner cégekkel

Elvárások:

  • munkavégzési hajlandóság és nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony min. 1 évig
  • folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
  • szombathelyi helyismeret
  • rugalmas időbeosztás a munkaköri feladatok teljesítése érdekében
  • ügyfélorientált szemlélet
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és jó szervezőkészség
  • terhelhetőség
  • word, excel felhasználói szintű ismerete

Munkaidő: megegyezés szerint

Munkakezdés: megegyezés szerint

Előnyt jelent:

  • Humán erőforrás, emberi erőforrás tanulmányok előnyt jelentenek
  • angol/német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalahetőség
  • szakmai gyakorlatszerzés piaci környezetben
  • szakmai gyakorlat teljesítésére, diploma írásra van lehetőség!