www.cvonline.hu

Irodai gyakornok (diákmunka)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 932282

Multinacionális gyártó partnerünk számára keresünk diák gyakornok munkatársakat különböző területekre.

Feladatok:
  • Beszerzés, HR, termelési osztályok adminisztratív támogatása,
  • Adatbázis kezelés, dokumentumok fordítása, prezentációs anyagok előkészítése, kimutatások készítése, felvételi tesztek kiértékelése,
  • Számítógépen történő dokumentum kezelés,
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony,
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (első sorban műszaki, gazdasági),
  • Szakmai érdeklődés,
  • Proaktív, tenni akaró hozzáállás,
  • Stabil, gyakorlatban használható angol és/vagy német nyelvismeret,
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Heti legalább 3-4 napon napi 6-8 óra munkavégzés vállalása.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Jelentkezését, önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:

E-mail cím megjelenítése

Kérjük, tüntesse fel az e-mailben: Irodai gyakornok (diákmunka)