www.cvonline.hu
Irodai (flottamenedzser) gyakornok (Referenciaszám: PJ5010)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1085829

Újpesti multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:
Irodai (flottamenedzser) gyakornok

Feladatok:
- Flottakezelő munkatárs munkájának segítése
- Riportok készítése
- Adatbázis kezelés
- Adminisztráció

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti 20 óra vállalása előreláthatólag 3 hónapig
- Excel magas szintű ismerete (pivot tábla, függvények magabiztos használata, strukturált adatszemlélet, kimutatás készítés, adatbázis méretű állományok kezelésében gyakorlat, diagramok készítése)

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.