www.cvonline.hu

Irodai és raktári operatív vezető

  • A hirdetés 490 napja lejárt

Állattartási és tisztítási eszközök forgalmazásával foglalkozó folyamatosan fejlődő szolnoki cég keres

irodai és raktári folyamatok operatív irányítására vezetőt.

FELADATOK:

  • Iroda, raktár és bolt teljes körű működésének biztosítása.
  • Irodai és raktári munkafolyamatok szervezése, irányítása.
  • Ki- és beszállítások koordinálása.
  • Termék árajánlatok készítése.
  • Szakmai tanácsadás vevők számára.
  • Szállítási problémák, reklamációk, garanciák és visszáruk kezelése.

ELVÁRÁSOK:

  • Főiskolai kereskedelmi végzettség
  • Kiemelkedő MS Office ismeret (Excel, Word) Hasonló területen szerzett 3 éves releváns tapasztalat
  • Nyitottság szakma specifikus tudás megtanulására
  • Egyenes és meggyőző kommunikáció
  • Precíz, önálló munkavégzés, határidők pontos betartása Jó szervezőképesség, folyamat– és rendszerszemléletű gondolkodás
  • Angol nyelvtudás előny
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:
Versenyképes jövedelem (Bruttó 220.000 Ft) Hosszútávú munkalehetőség, fiatalos csapat Azonnali munkakezdés

E-mailben fényképes önéletrajzot kérünk az alábbi e-mail címre. A beérkezett önéletrajzok alapján kiválasztott jelentkezőkkel folytatott személyes elbeszélgetés során választjuk ki leendő munkatársunkat.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő