www.cvonline.hu

Irodai és pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 721 napja lejárt

Partnercégünk szakterületén piacvezető, értékesítéssel és szervízszolgáltatással foglalkozó, nemzetközi hátterű vállalat.

Megbízásukból keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Az ideális jelölt az alábbi feladatok látja el:

  • A szerviztechnikusok által leadott munkalapok rögzítése az elektronikus rendszerben
  • Adatbázis karbantartása, számlázás folyamatos lekövetése a rendszerben
  • Az elkészített számlák kiállítása, iktatása
  • Postázási tevékenység ellátása
  • Szerviztechnikusok teljesítményének mérése, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Egyéb adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Társalgási szintű nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit Partnercégünk kínál:

  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budaörs

Kontakt:

Kozma Noémi

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 591

Helyek Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő