www.cvonline.hu

Irodai és pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 873 napja lejárt

Feladatok:

  • Irodai asszisztensi feladatok ellátása, úgy, mint rendelése feladása és kezelése
  • Esetlegesen felmerülő irodai problémák megoldása
  • Árajánlatok bekérése és kiértékelése
  • Kapcsolattartás az iroda bérbeadójával, esetleges problémák kezelése
  • Az iroda területének rendben tartása, esetleges belső költözések lebonyolítása
  • Beérkező hívások kezelése
  • Kapcsolattartás és együttműködés az anyavállalati IT osztállyal (angol nyelven)
  • Szerver szoba megfelelő működésének biztosítása
  • Vendégek részére parkoló foglalása, taxi megrendelések leadása
  • Recepciós időszakos helyettesítése
  • Beérkező számlák ellenőrzése és iktatása, továbbszámlázáshoz kapcsolódó bizonylatok gyűjtése, azokról nyilvántartás vezetése, kimenő számlák kiállítása
  • Egyéb, pénzügyhöz kapcsolódó nyilvántartások vezetése
  • Egyéb irodai és pénzügyi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • 1-3 év asszisztencia területén szerzett munkatapasztalat
  • Excel ismeret
  • Talpraesett, proaktív személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Lelkiismeretes, képes az önálló munkavégzésre
  • Magas fokú probléma-megoldási készségek

A munkavégzés helyszíne: Budapest, belváros

REED Specialist Recruitment

Accountancy&Finance———

Fanni Jurkovics

E-mail cím megjelenítése

Bajcsy-Zsilinszky út 12. Budapest, Hungary

Tel: + 36 1 88 33 500 (Direct)

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő