www.cvonline.hu

Irodai diákmunka HR területen

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1047253

. Takarék Szövetkezetnél (Székesfehérvár)
Feladatok:

  • Kárrendezés lebonyolítása, ügyfél irányítás, ügyfélfogadás, adattisztítás,
  • Dokumentumok ellenőrzése és kezelése, iktatása,
  • Általános adminisztráció: adatrögzítés, scannelés.

Elvárások:
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony,
  • heti 25-30 óra vállalása,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • határozott fellépés,
  • barátságos, kommunikatív személyiség,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód.

Juttatások:
  • Bruttó 800 Ft/óra
  • Kellemes munkakörnyezet.

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen B3-SZÉKESFEHÉRVÁR!

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Egyéb információk:
Munkaidő: Hétfőtől péntekig, rugalmas munkaidőben Azonnali kezdés.