www.cvonline.hu

Irodai asszisztenst keresünk!

  • A hirdetés 419 napja lejárt

Feltételek:

- Felsőfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
- Analitikus gondolkodásmód
- B kategóriás jogosítvány
- Terhelhetőség, rugalmasság
- Microsoft Excel és Word programok kezelésének magas szintű ismerete

Feladatok:

- Cégen belüli rendszerek pontos ismerete és kezelése
- Irodai adminisztratív feladatok elvégzése
- Szerződések kezelése, iktatása
- Kapcsolattartás partnercégeinkkel

Előnyt jelent:

- nyíregyházi lakhely
- Idegen nyelv ismerete
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Gazdasági, vagy andragógus végzettség

Munkavégzés helye:

- központi iroda, Nyíregyháza, Westsik Vilmos u. 110.

Kérjük, küldje el fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát+ motivációs levelét az alábbi e-mail címre!

Kérjük, jelentkezéskor tüntesse fel, hogy melyik pozícióra szeretne pályázni!

E-mail cím megjelenítése

Helyek Nyíregyháza
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő