www.cvonline.hu

Irodai asszisztenst keresünk napi 8 órás munkavégzésre!

  • A hirdetés 279 napja lejárt

Feladatok:

·         Cégen belüli rendszerek pontos ismerete és kezelése

·         Irodai adminisztratív feladatok elvégzése

·         statisztikák készítése excel táblában

·         kapcsolattartás a külső irodákkal

Feltételek:

·         középfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

·         Analitikus gondolkodásmód

·         Terhelhetőség, rugalmasság

·         Microsoft Excel és Word programok kezelésének magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

·         Felsőfokú végzettség

  • B kategóriás jogosítvány

·         nyíregyházi lakhely

·         Idegen nyelv ismerete

·         Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

·         központi iroda, Nyíregyháza, Westsik Vilmos u. 110.

Kérjük, küldje el fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát+motivációs levelét az alábbi e-mail címre:

E-mail cím megjelenítése

 Kérjük, jelentkezéskor a levél tárgy mezőjében tüntesse fel, hogy melyik pozícióra szeretne pályázni!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő