www.cvonline.hu

Irodai asszisztenst keresünk andragógus végzettséggel!

  • A hirdetés 398 napja lejárt

A NaturComfort Kft központi irodájába keres irodai asszisztens-t  andragógus végzettséggel napi 8 órás, hosszú távú munkavégzésre.

Feladatok:

- képzésekkel kapcsolatos adminisztrációk ellátása

- kapcsolattartás a hivatalos szervekkel

- felnőttképzési adatok nyilvántartása, vezetése

- személyzeti adminisztrációs feladatok végzése
- munkaügyi adatok adminisztrálása, ellenőrzése
- munkaidő beosztások elkészítése
- a személyzeti vezető munkájának támogatása
- kapcsolattartás a munkaügyi hatóságokkal és a munkaerő kölcsönző cégekkel

Amit kínálunk:
- bejelentett hosszú távú munkaviszony
- barátságos, kulturált irodai környezet
- fejlődési, előrelépési lehetőség
- fix bérezés

Munkavégzés helye:
- központi iroda, Nyíregyháza, Westsik Vilmos u. 110.

Feltételek:
- Pályakezdőket keresünk andragógus végzettséggel
- Microsoft Office Excel és Word kiváló ismerete
- jó kommunikációs képesség
- terhelhetőség
- precizitás
- gyors betanulási képesség

Előnyt jelent:
- hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
- nyíregyházi lakhely
- 10 ujjas gépírás

Kérjük, küldje el fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát+ Motivációs levelét az alábbi e-mail címre!

Kérjük, jelentkezéskor tüntesse fel, hogy melyik pozícióra szeretne pályázni!

E-mail cím megjelenítése

Helyek Nyíregyháza
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...