www.cvonline.hu

Irodai Asszisztens

  • A hirdetés 534 napja lejárt

Link megjelenítése%20PAINT.png" border="0" width="205" height="61" style="vertical-align: middle; display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

Hivatkozási szám: HU_OA2015

Fizetés: 300.000 – 350.000 HUF

Az európai fejlődési stratégiánk részeként, kiváló adottságokkal rendelkező, motivált és energikus munkatársat keresünk iroda asszisztens pozícióba, hogy csatlakozzon csapatunkhoz, a Budapest szívében található elegáns irodánkba.

A legfontosabb feladatok:

  • Bejövő és kimenő kommunikáció kezelése, ügyfélkérdések megválaszolása
  • Ügyfelek fogadása, frissítők készítése és szervírozása
  • Találkozók, konferenciák és különböző rendezvények szervezése és előkészítése
  • Üzleti utak szervezése, vízumok, utazások és szállások ügyintézése
  • Számlák, levelek, küldemények kezelése és iktatása
  • Az iroda napi működéséhez szükséges fogyóeszközök nyomon követése és pótlása

A pozíció betöltéséhez elvárt fontosabb követelmények:

  • Irodai adminisztrációval kapcsolatos végzettség előnyt jelent
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Megjelenése, viselkedése és magatartása igényes és professzionális
  • Minden helyzetben magabiztos
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban magyar és angol nyelveken

Amit kínálunk:

  • Kimagasló juttatási csomag
  • Barátságos nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés típusa:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A jelentkezéshez kérjük, szíveskedjen fényképes, angol nyelvű önéletrajzát a hivatkozási számmal feltüntetve a lenti e-mail címre 2015. november 30-ig elküldeni.