www.cvonline.hu

IRODAI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 645 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. több mint tízfős HR részlegébe keresünk olyan önállóan és felelősségteljesen dolgozó szakembert, aki tudásával hozzájárul a humán erőforrás folyamatos fejlesztéséhez. Fiatalos, dinamikus a vállalati szabályokat betartó csapatunkba keresünk budapesti munkavégzéssel

munkatársat.

Feladatok:

  • HR osztály adminisztratív munkájának támogatása
  • Önéletrajz adatbázis kezelése (a pályázók behívása, időpontok egyeztetése)
  • A felvételt nyert dolgozók beléptetésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Erős rendszerezői, adminisztratív készség és önálló munkavégzés
  • Remek kommunikációs készség
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)

az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

 Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő