www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 977002

Dinamikusan fejlődő szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk munkatársat azonnali munkakezdéssel, budapesti munkavégzéssel
Feladatok:

  • A csoport munkájának teljes körű adminisztratív támogatása, általános asszisztensi tevékenységek
  • szervezési teendők, telefonok fogadása
  • külső – belső levelezés kezelése, iktatása (ELO rendszerben),
  • megrendelések, számlák kezelése (SAP SRM, DMS rendszerben),
  • házipénztár kezelése,
  • prezentációk, jelentések készítése,
  • statisztikák, elemzések készítése,
  • kapcsolattartás szakterületekkel és külső partnerekkel,
  • operatív feladatokban, projektekben való részvétel.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office),
  • határozott, pontos és lelkiismeretes munkavégzés,
  • jó kommunikációs és szervezőkészség,
  • diszkréció, precizitás, önállóság.

Juttatások:
  • Fix bér,
  • határozott idő (előreláthatólag 4 hónap), hosszabbítási lehetőséggel.

Előnyök:
  • Adminisztratív területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat,
  • jogi területen szerzett tapasztalat,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • ELO dokumentumkezelő rendszer ismerete,
  • SAP ismeret (elsősorban SRM, DMS, HR modulok),
  • felsőfokú végzettség.

Nyelv:
  • Angol

  • Fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát várjuk!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: irodai munkarend