www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 736 napja lejárt

14 éve működő étkezésterápiával és személyre szabott minőségi ételkiszállítással foglalkozó cég keres

irodai asszisztensi

pozícióba lelkes, talpraesett munkatársat.

Ha velünk dolgozol:

  • fiatalos, fejlődésre nyitott, elkötelezett csapat tagja lehetsz,
  • változatos feladatokban próbálhatod ki magad (pl. a csésze mosogatásától a projektek koordinálásig)
  • finom és egészséges ételeket kóstolhatsz,
  • könnyen tervezhetsz kora esti programokat, mert a munkaidő fix és közel van a belváros,
  • stabil, tervezhető megélheti forrás várhat rád.

Ha úgy gondolod, hogy:

  • képes vagy kézben tartani több párhuzamosan futó folyamatot,
  • érdekel az egészséges táplálkozás témája,
  • szereted a változatos, sokszínű, megújuló munkát,
  • kifejezetten szeretsz emberekkel együtt dolgozni és gondoskodni róluk,
  • fontos számodra a saját és környezeted szépsége,
  • szenvedéllyel végzed a munkádat és arra törekszel, hogy a legtöbbet hozd ki belőle,
  • motivál, ha saját kreatív ötletekkel gazdagíthatod munkanapjaidat.

Főbb feladatok:

  • Általános, irodai adminisztratív teendők ellátása,
  • Kollégák munkájának támogatása, kiemelt tekintettel a cégvezetőre,
  • Kapcsolattartás a cég különböző csoportjaival,
  • Telefonhívások kezelése, üzenetek, információk továbbítása,
  • Ügyfelek fogadása, kiszolgálása,
  • Beszerzések lebonyolítása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Pontosság, precizitás
  • Folyamatok átlátására való képesség
  • Kiváló kommunikációs és jó konfliktuskezelési képesség mind az ügyfelekkel, mind a munkatársakkal
  • Rugalmasság a különböző típusú feladatok végzésében
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)

A pozíció teljes munkaidős, alkalmazotti viszony.

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

Munkavégzés ideje: 7.30-16.00

Ha magadra ismertél és szívesen csatlakoznál hozzánk, küld el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled (nettó bérigény megjelöléssel) az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő