www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 963083

Feladatok:
  • Beérkező telefonhívások fogadása
  • Szkennelés és iratrendezés
  • Dokumentáció vezetése, iratok előkészítése
  • Toborzáshoz köthető egyszerűbb feladatok, pl. önéletrajzok előszűrése
Elvárások:
  • Aktív és passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Min. heti 20 óra vállalása (törzsidő: H-P 9:00-16:00)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • A releváns tapasztalat előny, de nem feltétel
Amit kínálunk:
  • Fizetés bruttó 769 Ft/ óra
  • Kellemes munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Egyéb:
  • Kezdés:
  • azonnal
Kapcsolat:
Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk, fényképes önéletrajzod az alábbi email címre E-mail cím megjelenítése leveled tárgya legyen: "RAN-IA"