www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 732 napja lejárt

Több, mint 10 éve stabilan működő étrend-kiegészítőket forgalmazó cég keres munkatárast az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • asszisztensi, adminisztrációs feladatok ellátása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • számítástechnikai ismeretek (World, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • igényes külső, kulturált viselkedés
  • rugalmasság, gyorsaság, precizitás, terhelhetőség

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú, teljes idős munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. ker.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével, illetve motivációs levelét küldje a megadott e-mail címre.

Jelentkezési határidő:

2015. 07. 15.

Az állás kezdésének várható időpontja:

2015. 08. 01.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő