www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 670 napja lejárt

A Schiller Autó Család

IRODAI ASSZISZTENS

munkatársat keres

Akit keresünk:

  • egy olyan kollégát, aki szervezi egy 4-5 fős csapat életét
  • aki rendelkezik logikus gondolkodással, egyszerre több feladatot is képes intézni
  • udvarias az ügyfelekkel, a kollégákkal
  • reggel időben meg tud jelenni a munkahelyén és délután is úgy zárja a napot, hogy másnapra már előkészül
  • ismeri az irodai informatikai programokat és készség szinten használja is – mindenféle adminisztrációs feladatot képes elvégezni
  • tud gépjárművet vezetni
  • szeret csapatban dolgozni

Előny:

  • hitel és biztosítás ügyintézői képesítés és PSZÁF vizsga

Amit kínálunk:

  • kiváló csapat
  • jó munkakörülmények
  • versenyképes fizetés

Amennyiben a hirdetésben leírtaknak megfelel, kérem, hogy fényképes önéletrajzát küldje meg az alábbi mail címre: az alábbi a levél tárgyába pedig írja be a pozíciót.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő