www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 520 napja lejárt

Irodai asszisztenst keresünk:

Főbb feladatok:

•Az iroda működésével kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
•Támogatás nyújtás a folyamatban lévő munkák lebonyolításában:
o Anyag rendelés
o Költségvetés előkészítése vezetői iránymutatás alapján
o Elszámolások készítése
o Műszaki dokumentációk összeállítása
•A projektek ütemtervének nyomon követése, határidők figyelése
•Engedélyek intézése a hivataloknál
•Aktív részvétel a napi munka során használt szoftverek testre szabásában.

Elvárások:

•Legalább középfokú végzettség
•Legalább 3 év adminisztratív területen szerzett gyakorlat (asszisztensként, ügyintézőként)
•ECDL képesítés, vagy az adminisztratív területen végzett tanulmányok előnyt jelentenek
•MS Office (Word, Excel, Power Point) alkalmazásokban szerzett jártasság, gépírás-tudás szükséges
•Vállalati szoftverben szerzett tapasztalat előnyt jelent
•Jogosítvány
•Előnyt jelent a saját gépjármű
•Készségek/képesség:
o Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
o Precizitás, pontosság, munka iránti elkötelezettség
o Hatékony munkavégzés, mobilitás.

Kezdés:
azonnal.

E-mail cím megjelenítése IRODAI ASSZISZTENS JELIGÉVEL

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő