www.cvonline.hu

irodai asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 947625
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal a IX. kerületben található partnercégünkhöz, irodai, asszisztensi feladatok ellátásához keresünk munkavállalót.

Feladatok:

  • telefonok kezelése magyar és angol nyelven (bejövő hívások)
  • vendégek fogadása
  • tárgyalók foglalásának ügyintézése
  • igazgatók naptárjainak kezelése
  • irodában előforduló műszaki hibák bejelentése és nyomon követése
  • irodai rend felügyelete

Elvárások:

  • betöltött 18. életév
  • angol kommunikációképes nyelvtudás (erős középfok szóban és írásban)
  • irodai szoftverek ismerete, alkalmazásában szerzett gyakorlat
  • pontosság, türelem, pozitív személyiség
  • a munka vállalása júniusban a hétfői és pénteki napokon, júliusban 6-10, 27-31 között, augusztusban 3-7 között és 28-án (megfelelés esetén folyamatos munkalehetőség!)

Előnyt jelent:

  • multinacionális cég recepcióján szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • felsőfokú angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • órabér:  bruttó 900,- Ft / óra
  • angol nyelv gyakorlási lehetőség munkakörnyezetben
  • akár hosszú távú munkalehetőség (megfelelőség esetén)

Amennyiben a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!