www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 780 napja lejárt

Munkavégzés helye: Szeged

Munkába lépés időpontja.: azonnal

Munkaidő: napi 4 óra, később napi 8 óra

Feladatok:

  • könyvelés támogatása (számlák kezelése, iktatás, adatrögzítés)
  • bérszámfejtéssel, munkaüggyel kapcsolatos adminisztratív, ügyviteli feladatok ellátása
  • számlázás
  • általános adminisztratív és klasszikus iroda feladatok ellátása

Elvárások:

  • szakirányú, legalább középfokú végzettség (pénzügy/számvitel/HR)
  • precizitás, megbízhatóság, tanulékonyság
  • önálló munkavégzés, csapatban való együttműködés
  • MS Office felhasználói ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • legalább 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ten-soft könyvelő program ismerete
  • Kulcs-Soft számlázó program ismerete

Ami kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkaviszony
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • alkalmazotti státusz
  • szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen, nettó bérigény megjelölésével.

Helyek Csongrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő