www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 695 napja lejárt

Elvárások

  • legalább gazdasági középfokú végzettség
  • angol és/vagy olasz középfokú nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • magas fokú önállóság

Feladatok:

  • ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • termékek szállítás szervezése
  • nyilvántartások elkészítése
  • beszerzések lebonyolítása

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat
  • Hosszútávra szóló jövőkép

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezés: e-mail-ben az alábbi e-mail címen lehet.

Előny a Kulcs Soft program ismerete.

A nyelvtudást és az Excel tudást az állásinterjún teszteljük.
Az önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Olasz, Angol