www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 635 napja lejárt

B03IA

Megbízónk nemzetközi partnerkapcsolattal rendelkező, magyar tulajdonú szoftverfejlesztő cég, fő tevékenységi köre az üzleti alkalmazásfejlesztés. Back office csapatuk erősítése céljából keresünk számukra új munkatársat irodai asszisztens munkakörbe.

Feladatok:

  • Számlák/szerződések kezelése, adminisztrálása,
  • Riportok/Kimutatások készítése,
  • Kontrolling adatbázis kezelése,
  • Nyilvántartások vezetése,
  • Belső ellenőrzési feladatok,
  • Személyügyi jellegű ügyintézés,
  • Back office vezető munkájának támogatása,
  • Irodavezető helyettesítése távollét esetén,
  • Egyéb irodai ügyintézés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • MS Office programok önálló, magabiztos használata, különös tekintettel az Excel-re,
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban,
  • Monotonitástűrés,
  • Jó helyzetfelismerő képesség,
  • Önállóság,
  • Proaktivitás,
  • Együttműködő személyiség,
  • Felelős, precíz és pontos munkavégzés

Amit a cég kínál:

  • Jó hangulatú, fiatalos csapat, barátságos munkakörnyezet
  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok),
  • Rekreáció – pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal, és Guitar Hero-val,
  • Gyümölcskeddek – változatos gyümölcsválaszték minden kedden az egészséges életmód jegyében

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Önéletrajzát a „B03IA” hivatkozási számmal várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol