www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 703 napja lejárt
Az Euwork saját, budapesti irodájába angolul és németül társalgási szinten kommunikáló munkatársat keresünk irodai asszisztensi / HR asszisztensi / ügyfél kapcsolattartói munkakörbe.
További információk:
Szeretsz emberekkel foglalkozni? Jól kommunikálsz, de az adminisztrációtól sem idegenkedsz? Szeretnél egy hosszú távú, biztos munkahelyet, egy piacvezető vállalkozásnál? Szeretnél belekóstolni a HR szakmába? Akkor ez egy jó lehetőség lehet neked.

Elvárások:
1. társalgási szintű angol ÉS német nyelvtudás
2. önállóság
3. jó kommunikációs készség
4. sok türelem és rugalmasság

Kérjük csak akkor jelentkezz, ha mind az 4 feltételnek megfelelsz!

Előny:
- Folyamatban lévő estis vagy levelezős tanulmányok
- Bármilyen külföldi munkatapasztalat
- hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat

Feladatok:

- Érdeklődők tájékoztatása, tanácsadás
- Álláshirdetésre jelentkezőkkel történő napi szintű kapcsolattartás
- Beérkező önéletrajzok előszűrése, visszahívása, adatbázis szűrések
- Önéletrajzok javítása, fordítása
- Pályázati anyagok összeállítása
- Munkavállalók utazásának megszervezése
- Egyéb általános irodai teendők ellátása

A munkakezdés várható időpontja október közepe.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen vagy a Jelentkezem feliratra kattintva lehet.
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol