www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 706 napja lejárt

CITY-FORM 2000 KFT.
Értékbecslő Iroda

Óbudai értékbecslő irodába keresünk

irodai asszisztensi

feladok ellátására munkatársat.

Elvárások:

  • számítástechnikai ismeretek (Windows, MS Word, MS Excel, Internet)
  • középfokú végzettség
  • logikus gondolkodás, rendszerezettség
  • precíz munkavégzés
  • terhelhetőség, rugalmasság

Feladatok:

  • beérkező hívások fogadása, továbbítása, üzenetek átvétele - megrendelések feldolgozása, továbbítás, szkennelés, nyomtatás)
  • nyilvántartások és egyéb kimutatások vezetése - banki kapcsolattartás (E-mail, telefon)
  • postai és egyéb küldemények kezelése - lefűzés, irat rendezés
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Előnyt jelent:

  • szívesen vesszük pályakezdők jelentkezését is
  • nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Teljes munkaidős állás
  • Kulturált munkakörnyezet

Amennyiben Ön jó kommunikációs készséggel rendelkezik, megbízható, valamint érdekli a fenti pozíció, fényképes önéletrajzát – doc. vagy pdf. formátumban - a pozíció megjelölésével a következő névre és címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő