www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 761 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

A Job Force Iskolaszövetkezet saját csapatába keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákot Irodai asszisztens pozícióban.

Feladatok:

  • projektvezető munkájának támogatása
  • diákok beléptetése: szerződéskötéshez kapcsolódó adminisztráció
  • jelenléti ívek összesítése, bérelszámoláshoz kapcsolódó adminisztráció végzése

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • heti minimum 20-30 óra vállalása
  • pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • utolsó éves HR vagy gazdasági tanulmányok folytatása

Munkaidő: 08-18 óra között

Munkavégzés helye: XIII. kerület Budapest

Fizetés: br. 650 - 700 Ft/óra

Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba jelöld meg: Irodai asszisztens – Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok