www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 912 napja lejárt
Irodai munkára keresünk lelkes dolgozni vágyó diákokat!

Feladatok:
  • Iktatás, napi szintű adminisztráció ellátása,
  • fénymásolás, scannelés,
  • vendégek fogadás, catering feladatok ellátása,
  • nyilvántartások vezetése, naprakészen tartása.
Elvárások:
  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony,
  • heti 25 óra vállalása,
  • határozott fellépés,
  • pro aktivitás, rugalmasság, alkalmazkodó képesség,
  • barátságos, kommunikatív személyiség,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • MS Office ismeret.
Amit kínálunk:
  • Bér:
  • Bruttó 732 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, napi 8 órában
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest XII. kerület
Kapcsolat:
Jelentkezés: Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Kérlek, tüntesd fel, hogy előre láthatólag mely napokat fogod tudni vállalni. Leveled tárgya legyen SHIW-ASZ!