www.cvonline.hu

Irodai Asszisztens

  • A hirdetés 986 napja lejárt

Az

Otthon Centrum

XIII. kerületi, legsikeresebb irodájának vezetője mellé

munkakörbe munkatársat keresünk.

Asszisztensi csapat tagjaként feladat:

  • A vezető mindennapi munkájának segítése, támogatása
  • Értékesítési nyilvántartások vezetése, riportok készítése
  • Interjúk előkészítése, szervezése
  • Az értékesítők napi munkájának adminisztratív támogatása
  • Az iroda gördülékeny, zavartalan működésében való részvétel
  • Marketing anyagok megrendelése
  • Havi bevásárlás (on-line megrendelések) és irodafenntartással kapcsolatos ügyek intézése
  • Egyéb adminisztratív és napi ad hoc feladatok ellátása

Elvárások:

  • Vidám, pozitív, aktív, lendületes személyiség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Szorgalom
  • Toleráns, alkalmazkodó, megbízható, kitartó és rugalmas személyiség
  • Számítógép felhasználói tapasztalat (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pénzügyi alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Inspiráló szakmai légkör, nyitott vállalati kultúra
  • Modern irodai környezet

Munkavégzés helye:

  • XIII. kerület, Béke utca

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő