www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 894 napja lejárt

A Clinical Research Coordination Kft. a humán klinikai vizsgálatok adminisztratív és szervezési feladatait látja el magyar vizsgálati centrumokban.

Cégünk egyedülállóként a piacon, 14 hazai kórházzal és egyetemi klinikával van kapcsolatban, és több mint 160 vizsgálatban nyújtja szolgáltatásait, több mint 30 fős csapatával.

Jelenleg

pozícióba keresünk munkatársat azonnali kezdéssel, részmunkaidőben

Főbb feladatok:

  • Klinikai vizsgálati adatbázisok kezelése, heti-havi jelentések elkészítése
  • klinikai vizsgálatok dokumentumainak nyilvántartása, rendszerezése
  • Havonta írásos beszámoló készítése igény szerinti lebontásban az elvégzett feladatokról
  • Cégmenedzsment asszisztenciája
  • Beérkező és kimenő posta kezelése
  • Szállítói szerződések kezelése
  • Eszköznyilvántartás vezetése
  • Irodaszerek, ballonos víz beszerzése, fogyasztási cikkek beszerzése megadott időközönként, a kollégák igényeinek megfelelően eszközök, felszerelések beszerzése
  • Irodai gépek működésének felügyelete, javíttatások intézése
  • Kapcsolattartás és ügyintézés a beszállítókkal, partnerekkel
  • Céges utazások, trainingek megszervezése
  • A központi e-mailre és telefonra beérkező levelek és hívások megválaszolása illetve az illetékeseknek továbbítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a cég munkatársaival, a telephelyek rendszeres ellenőrzése, a study koordinációs feladatok ellátáshoz szükséges igények felmérése

Elvárások:

  • hasonló munkakörben eltöltött legalább 1-2 év
  • önállóság, rugalmasság, precizitás, türelem
  • jó problémamegoldó és lényeglátó képesség
  • stressz tűrés, terhelhetőség
  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs és szervezői képesség
  • B kategóriás jogosítvány gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Karrier lehetőség
  • Laptop és telefon magánhasználatra is
  • Kiváló csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol