www.cvonline.hu

IRODAI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 924 napja lejárt

Magyar tulajdonú cég központi irodájába

 munkatársat keres

Feladatok:

  • a napi munka adminisztratív támogatása
  • iratok, dokumentumok, posta, bizonylatok kezelése
  • kimutatások készítése, nyilvántartások vezetése
  • iktatás kialakult szisztéma szerint iktatórendszerben
  • ügyintézés irodán kívül

Szakmai feltételek:

  • felsőfokú végzettség
  • magas szintű, magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek
  • aktív német nyelvtudás

Személyes képességek:

  • megbízható, diszkrét, lojális személyiség
  • felelősségteljes, precíz, hatékony munkavégzés
  • rendszerszemléletű gondolkodásmód

Előny:

  • adminisztrátorként szerzett munkatapasztalat
  • jogosítvány

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, megbízható együttműködést
  • versenyképes juttatásokat
  • változatos, sokszínű munkát
  • szakmai fejlődési lehetőséget

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület

Munkaidő:

  • napi 4 óra, részmunkaidő, későbbiekben 6-8 órára bővíthető

Kérjük, kizárólag olyan pályázó jelentkezzen, aki maradéktalanul megfelel VALAMENNYI feltételünknek!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel a megfogalmazott elvárásoknak, kérem, juttassa el részletes fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre:

A jelentkezések beérkezésének határideje:

2014. november 10.

Kezdés várható ideje:

Akár azonnal, megegyezés szerint.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő