www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 1070 napja lejárt

Link megjelenítése

 Az építőgépek értékesítésével és emelőgépek bérbeadásával foglalkozó Powered Access Hungary Kft.  1990-es megalakulása óta biztos munkahelyet nyújt dolgozóinak. A mindig új feladatok és a fiatalos munkahelyi hangulatnak köszönhetően, a Powered Access Hungary Kft. olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Árajánlatok írása
  • Szerződések írása, nyilvántartása
  • Üzletkötőktől kapott adatok feldolgozása
  • Dokumentumok archiválása, rendezése
  • Cég átfogó adminisztrációs feladatainak ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség érettségivel
  • Angol nyelv ismerete írásban és szóban
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz, önálló, felelős munkavégzés
  • Nyitottság új ismeretek befogadására
  • Jó kommunikációs készség
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Munkavégzés helye

1095 Budapest, Soroksári út 150.

Munkaidő

Teljes munkaidő

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével a megadott e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol