www.cvonline.hu

Irodai Asszisztens

  • A hirdetés 1040 napja lejárt

Ha szeretnél egy dinamikusan növekvő helyi vállalkozás napi munkájában aktívan részt venni, akkor
Ragadd meg ezt a Lehetőséget!

A Mediafield Médiaügynökség fiatalos csapatába munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Ajánlatok összeállításában és kampányok előkészítésében való aktív részvétel
  • Titkársági feladatok (pl. levelezés, postázás, iktatás, szerződések elkészítése)
  • Könyvelés előkészítése és számlázás
  • Alvállalkozó partnerekkel való kapcsolattartás
  • (pl. médiacégek, gyártók, futárok)

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kitartás, precizitás és megbízhatóság
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • MS Excel és Outlook programok magas szintű ismerete

 Amit kínálunk:

  • 8 órás munkaidő
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos és családias munkahelyi légkör
  • Céges laptop
  • Fix havi, versenyképes fizetés

Munkavégzés kezdete:

  • Megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

  • 4024 Debrecen, Szent Anna utca 35.

Jelentkezési határidő:

  • 2014. szeptember 16.

Ha a fenti ajánlatunk elnyerte tetszésed, kérjük, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod és motivációs leveled a fizetési igényed megjelölésével a lenti e-mail címre!

Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő