www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

  • A hirdetés 1084 napja lejárt

A szolgáltatói szférában több éve sikeresen tevékenykedő KKV partnerünk új irodát nyit Tatabányán. Az ügyvezető munkájának támogatására keressük új kollegáját az alábbi kulcs pozícióba

IRODAI ASSZISZTENS

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A cég belső adatbázisának kezelése, a változások követése
Kapcsolattartási és szervezési feladatok
Futó projektek támogatása
Általános adminisztrációs feladatok

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Min. középfokú végzettség
Erős számítógépes felhasználói ismeretek (MS Word, Excel, Power Point, Internet)
Társalgási szintű angol nyelvtudás - elsősorban irásban kell majd használni
Tatabánya-Tata vonzáskörzetében lévő lakhely
Precizitás, megbízhatóság
Rugalmasság, terhelhetőség
Kérjük, hogy adja meg bérigényét és csatoljon motivációs levelet jelentkezéséhez, amelyet 2014.09.08-ig várunk
Fejlődni akaró pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk !

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Tatabánya (Komárom-Esztergom megye)

AMIT KÍNÁLUNK:

Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1084 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.