www.cvonline.hu

Irodai Asszisztens

  • A hirdetés 879 napja lejárt

Feladatok:

  • számlák, szerződések, költségvetések, a cég működéséhez kapcsolódó dokumentumok iktatása, rendszerezése, archiválása
  • munkatársak munkájának folyamatos asszisztensi támogatása (levelezések, adatszolgáltatás teljes körű önálló koordinálása)
  • adminisztráció, az iroda folyamatos, gördülékeny működésének biztosítása, tárgyaló előkészítése, irodai eszközök beszerzése, stb.
  • ügyvezetői tevékenység támogatása
  • telefonhívások kezelése, üzenetek továbbítása
  • megrendelők, vendégek, társtervezők fogadása

Elvárások:

  • gazdasági/ pénzügyi  ismeretek (legalább középfokú végzettség)
  • kiváló kommunikációs, és szervező készség
  • energikus, felelősségteljes, szorgalmas, célorientált munkavégzés
  • fontos a kezdeményező, önálló problémamegoldó készség
  • megfelelő Office ismeretek (Word, Excel)
  • csapatorientált hozzáállás
  • határozott fellépés

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • építőiparban szerzett tapasztalat
  • építőmérnöki/építészmérnöki/technikusi végzettség
  • ISO 9001 rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • foglalkoztatás: napi 8 órában
  • fiatal, lendületes, kreatív csapat munkájába történő bekapcsolódás
  • fix jövedelem, céges telefon
  • szakmai fejlődési lehetőség
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő