www.cvonline.hu

Irodai asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 807567

Ügyvédi Iroda megbízásából munkatársat keresünk azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, figyelemmel az Iroda és az ügyfelek között létrejött megbízási szerződésre,
  • az Ügyvédi Iroda adminisztrációs és ügyviteli feladatainak ellátása,
  • a beérkező és kimenő iratok előkészítése, iktatása, továbbítása,
  • telefonok kezelése, üzenetek átvétele, továbbítása,
  • levelezési, gépelési, postázási feladatok elvégzése,
  • szükséges nyomtatványok megrendelése,
  • minden egyéb feladat, amivel az irodavezető megbízza.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség, előny: szakirányú végzettség,
  • hasonló területen (ügyvédi irodában vagy követeléskezelőnél) szerzett 1-2 éves asszisztensi tapasztalat,
  • precizitás, pontosság,
  • gyors tanulásra való képesség,
  • szóbeli-írásbeli kommunikációs készség,
  • nagyfokú megbízhatóság.
Amit kínálunk:
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • támogató csapat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Helyszín: Budapest, 13. kerület
  • Munkaidő: H-P teljes munkaidő
  • Referencia szám: BÜ - 01
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Kategória
Régió